BAR CONSULTING

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam swobodnie doradzić co wybrać lub z kim współpracować przy powstających pubach i lokalach gastronomicznych. W oparciu o Wasze produkty, pomożemy ułożyć kartę menu barowego i przeszkolimy personel w tym zakresie.
Nasz projekt Bar Consulting to fachowa i profesjonalna pomoc doradcza w zakresie baru oraz przyległych do niego dziedzin. Kierujemy go do menadżerów, kierowników oraz właścicieli małych, średnich i dużych lokali gastronomicznych.

Projektowanie i modernizacja barów
Tworzymy od podstaw nowe ergonomiczne bary, jak również pomożemy zaprojektować i zaplanować nowe rozłożenie istniejących już barów w klubach, pubach czy restauracjach w celu poprawienia ich funkcjonalności.

Sprzęt barmański i urządzenia barowe
Pomagamy w doborze i zakupie profesjonalnych, niezbędnych urządzeń do prawidłowego funkcjonowania baru, sprzętu barmańskiego czy też szkła najwyższej jakości.

Menu barowe
Ustalamy pełne zatowarowanie baru, układamy kartę menu barowego i menu koktajli. Przygotujemy dokładne ceny alkoholi, napoi oraz drinków serwowanych w Waszym lokalu, przy uwzględnieniu wszystkich kosztów.

Szkolenia barmańskie
Na podstawie menu, stworzonym specjalnie dla Was, przeszkolimy personel z zakresu towaroznawstwa oraz sposobu wykonywania i podawania drinków.

 

Umów się z nami na niezobowiązującą rozmowę, aby przekonać się o naszym profesjonalizmie i omówić szczegóły!