FONTANNA CZEKOLADOWA

Słodki kącik, którego sercem jest Fontanna Czekoladowa to idealny pomysł na ciekawy deser dla gości wydarzenia, by wspólnie zapewnić sobie i innym troszeczkę rozkoszy i zaaplikować mózgowi dawkę serotoniny – hormonu szczęścia.
Fontanna czekolady jest idealnym pomysłem na imprezy z dziećmi, jak komunie, chrzciny czy urodziny. Rozrusza każde towarzystwo i nie da mu zasiedzieć się przy stole. Zgromadzeni wokół niej goście będą poszukiwać nowych wrażeń, sami wybierając różne smakołyki aby połączyć je z płynącą czekoladą.

Oferujemy wynajem fontanny czekolady jak również organizujemy słodki kącik z fontanną przepysznej czekolady spływającej hipnotycznie kaskadą, przyciągającą swoim aromatem wraz z przekąskami elegancko i estetycznie ułożonymi na stole i podświetlanym podeście, na którym umieszczona jest fontanna.

Naszym celem jest sprostanie wymaganiom klienta, dlatego też dostosujemy wszystko do Państwa pragnień. Oferujemy, oprócz wynajmu, transport, jak również profesjonalną obsługę.

Wszystko zależy od Państwa potrzeb!

 

Fontanna Czekoladowa Białystok, Łomża, Łapy, Grajewo, Zambrów, Augustów, Suwałki. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usługi Fontanna Czekolady na wesele Białystok!