Bar Konsultacje

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam swobodnie doradzić co wybrać lub z kim współpracować przy powstających pubach i lokalach gastronomicznych. Pomożemy ułożyć kartę menu barowego, w oparciu o Wasze produkty i przeszkolimy personel w tym zakresie.
Nasz projekt Bar Consulting to fachowa i profesjonalna pomoc doradcza w zakresie baru oraz przyległych do niego dziedzin. Kierujemy go do menadżerów, kierowników oraz właścicieli małych, średnich i dużych lokali gastronomicznych.

Projektowanie i modernizacja barów
Tworzymy od podstaw nowe ergonomiczne bary, jak również pomożemy zaprojektować i zaplanować nowe rozłożenie istniejących już barów w klubach, pubach czy restauracjach w celu poprawienia ich funkcjonalności.

Dobranie sprzętu barowego i barmańskiego
Pomagamy w doborze i zakupie profesjonalnego sprzętu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania baru, narzędzi pracy dla barmanów czy też szkła najwyższej jakości.

Profesjonalne układanie menu barowego.
Ustalamy pełne zatowarowanie baru, układamy kartę menu barowego i menu koktajli. Przygotowujemy dokładne ceny alkoholi, napoi oraz drinków serwowanych w Waszym lokalu, przy uwzględnieniu wszystkich kosztów.

Szkolenia barmańskie
Na podstawie menu drinków, stworzonym specjalnie dla Was, przeprowadzamy szkolenia towaroznawcze z produktów oraz sposobu wykonywania i podawania drinków. Każde miejsce jest inne, dlatego każdy lokal ma indywidualny program szkoleń.

Umów się z nami na niezobowiązującą rozmowę, aby przekonać się o naszym profesjonalizmie i ustalić szczegóły.